Pierścionek z sercem na zaręczyny – idealne połączenie

Pierścionek zaręczynowy to nie tylko biżuteria. To również symbol uczucia do drugiej osoby. Wybór odpowiedniego modelu to nie lada wyzwanie. Ogromna ilość wzorów nie ułatwia podjęcia ostatecznej decyzji. Wiele zależy od tego, jaki budżet posiadamy. Podczas zakupu należy kierować się przede wszystkim upodobaniami ukochanej osoby.

Ciekawe zdobienie

Biżuteria z sercem wzbudza pozytywne skojarzenia. Często wręczana jest ona z okazji święta zakochanych. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby postawić na pierścionek zaręczynowy zdobiony właśnie tym motywem. Takie połączenie jest niezwykle efektowne. Z pewnością będzie ono źródłem wielkiej radości. Jest to ciekawa alternatywa dla klasycznych modeli. Serce jest zwykle wykonane z cyrkonii, jednak można znaleźć również biżuterię zdobioną naturalnymi kamieniami. Oczywistym jest, że jest ona droższa, a więc kluczową rolę odgrywa tutaj ilość posiadanych środków finansowych.

Źródło: Ergold

Serce na pierścionku zaręczynowym z pewnością przypadnie do gusta paniom, które cenią sobie oryginalność. Nie trzeba obawiać się, że zdobienie będzie przytłaczające. Wręcz przeciwnie – może być ono subtelne i stonowane. Oczywistym jest, że taki model nie będzie odpowiedni dla kobiety, która stawia na prostotę. W tym przypadku odpadają wszelkie zdobienia, czy też symbole.

Odrobina nowoczesności

Pierścionek z serduszkiem prezentuje się niezwykle nowocześnie. Daje on wiele możliwości stylizacyjnych. Bez większych trudności połączymy go z innym typem biżuterii. Taki model sprawdzi się świetnie na co dzień – nie będzie on kontrastować ze sportową bluzą, czy też luźną koszulą. Nie ma konieczności zdejmowania go z palca, co z pewnością doceni wiele pań.

Przed zakupem trzeba jednak wybadać, jakie pierścionki zaręczynowe podobają się naszej wybrance. Najważniejsze jest to, aby sprawić jej przyjemność. Teoretycznie jest to tylko symbol, jednak wiele kobiet przywiązuje do niego ogromną wagę.

Wysoka jakość

Niezależnie od modelu pierścionka zaręczynowego trzeba pamiętać, że jest to pamiątka do końca życia. Nie warto jest oszczędzać na jakości. Taka biżuteria powinna być trwała, odporna na zarysowania, czy też negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Wzornictwo to kwestia bardzo indywidualna.

Wbrew pozorom wysokiej klasy pierścionek na zaręczyny nie musi kosztować majątku. Warto jest polować na wyprzedażach kolekcji. Wiele marek organizuje akcje promocyjne np. z okazji świąt. Jest to najlepsza opcja, jeśli chcemy zaoszczędzić sporą ilość gotówki. Pierścionek musi prezentować się perfekcyjnie nie tylko w dniu oświadczyn, ale również wiele lat później.